top of page

1.

Aile Danışmanlığı

Aile danışmanlığını, danışanların da bir süreç olarak görmesi, hızlı tüketim bir hizmet ya da  karar verme sorumluluğunu sizden alan tavsiye mercii olmadığının  farkına varılması psikolojik desteğin işlevini arttırır.

Neredeyse hiçbir yaşamsal, psikolojik sorun bir seans ya da birkaç saatlik görüşme ile çözüme kavuşturulamaz. Bunun bilincinde olmak danışmanlık hizmetinden gelecek kazanımları arttıracaktır.

Aile danışmanlığı ile ilişkilerinizde (eş, partner, ebeveyn, evlat vs.) size ve hayatınızın dinamiklerine en uygun adımları atabilmeniz, duygularla yüzleşebilmeniz için bilimsel tekniklerle sizlere eşlik ederiz.

"...Psikanalizde diğer klinik ekollerden farklı olarak bir hastalık iyileştirilmez, bir insan bütün karmaşıklığı ve bütünselliği içinde anlaşılmaya çalışılır." Nancy McWilliams, Psikanalitik Tanı

Her şeyden önce anlaşılmanın kendisi ve hatta birinin yargılamadan anlamak için özel çaba sarf ettiğine şahit olmak bile, başlı başına insanın hayat kalitesini arttıran, sağaltıcı bir süreçtir.

bottom of page